5 груд. 2023

День волонтера

5 грудня День волонтера. Педагоги нашого закладу разом з вихованцями та їх батьками долучаються до волонтерського руху.
3 груд. 2023

День людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Це нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей з інвалідністю.
13 лист. 2023

Всесвітньій день доброти

До Всесвітнього дня доброти, практичним психологом для вихованців групи 8 було проведено заняття на тему: " Вчимося у сонечка доброти". Мета: поглибити знання дітей про такі моральні категорії як доброта, вдячність. Збагачувати внутрішній світ дитини позитивними емоціями. Систематизувати уявлення дітей про добро, добрі вчинки, збагачувати словниковий запас дітей.
13 лист. 2023

Тиждень БЖД

"Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра..."
30 жовт. 2023

Гарбузовий fest

В нашому закладі проходив Гарбузовий fest, під час якого діти дізналися багато нового та цікавого про цей корисний плід. Збирали старовинні та сучасні рецепти української кухні страв з гарбузом, склали меню з гарбузових страв та напоїв. Ліпили, малювали, розфарбовували гарбузову родину, виготовили разом з вихователями та батьками чудові поробки з гарбузів різної форми і розміру, створили велику фотозону, де з великим задоволенням фотографувалися.
27 жовт. 2023

радіодиктант Національної єдності

Сьогодні 27 жовтня колектив ДНЗ 67"ДЕЛЬФІН " долучився до написання радіодиктанту Національної єдності
27 жовт. 2023

радіодиктант Національної єдності.

Сьогодні колектив ДНЗ 67"ДЕЛЬФІН " долучився до написання радіодиктанту
20 жовт. 2023

Осіннє свято

Вихованці разом з Лісовичком подорожували в Казковий осінній ліс.Малята відгадували загадки, були учасниками казкових оркестрів танцювали, грали в ігри та отримали велике задоволення
16 жовт. 2023

Всесвітній день Хліба

Педагоги ДНЗ №67 "Дельфін" разом з вихованцями провели різні заходи.
10 жовт. 2023

Всесвітній день ментального здоров'я

В ДНЗ 67 "Дельфін" практичним психологом Буляндрою Ю. О. було проведено заняття на тему: " Пригоди емоцій".