5 черв. 2023

5 червня стартував проєкт Логокемп "Веселкова країна"

В ДНЗ 67 "Дельфін" 5 червня стартував проєкт Логокемп "Веселкова країна". Діти отримають задоволення, будуть насолоджуватися літнім відпочинком, граючись на свіжому повітрі, проходячи квести, братимуть участь у майстер - класах, арт- фестивалях, дізнаються багато нового та цікавого.
1 черв. 2023

Акція "Об'єднані у центрі України"

ДНЗ 67 "ДЕЛЬФІН " долучився до акції "Об'єднані у центрі України", яка була проведена в закладі 1 червня з нагоди Дня Захисту дітей.
25 трав. 2023

Тиждень БЖД "Ідеш тихо- обминаєш лихо!"

В наш заклад завітали працівники патрульної поліції. Вони вчили дітей виготовляти світловідбивні фліпери.
27 квіт. 2023

Музично- патріотичний захід "Україна понад усе! "

Розквітай, прекрасна Україно, Рідна земле, матінко моя. Хай лунає мова солов'їна, Пісня неповторная твоя.
21 квіт. 2023

STREAM-проєкт " Город на підвіконні "

З метою ознайомлення дітей із навичками здорового харчування, користю овочів, розвитку спостережливості та виховання турботливого ставлення до природи у дошкільнят, в закладі було проведено STREAM-проєкт " Город на підвіконні ".
9 бер. 2023

День пам'яті Великого Кобзаря

9 березня вихованці та педагоги дошкільного навчального закладу вшанували пам'ять Т.Г.Шевченка
21 лют. 2023

21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови.

Мова – одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.Вихованці нашого закладу, також долучилися до відзначення цього дня.
16 лют. 2023

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

В закладі були проведені заходи присвячені цьому дню.
15 лют. 2023

Свято "Стрітення"

Сьогодні Стрітення! Чудово! І сонце в небо попливло Та усміхнулось світанково, Щоб світло й тепло нам було. Хай літо зиму переможе, Бо так вже хочеться тепла. А так і буде. Дуже схоже, Що вже весна до нас прийшла.
13 лют. 2023

#Освітянський_Форпост_Кропивницького

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 67 «Дельфін» долучився до проєкту "Освітянський форпост Кропивницького"