ЛОГОКЕМП

В ДНЗ 67 "Дельфін" 5 червня стартував проєкт Логокемп "Веселкова країна". Діти отримають задоволення, будуть насолоджуватися літнім відпочинком, граючись на свіжому повітрі, проходячи квести, братимуть участь у майстер - класах, арт- фестивалях, дізнаються багато нового та цікавого.

6 червня у Веселковій країні панує червоний колір, колір літа. Діти на арт- фестивалі демонстрували свої таланти.

7 червня 2023 року, 3 день роботи Логокемпу "Веселкова країна". День Здоров'я. Помаранчевий колір навкруги. Вихованці демонстрували різні рекорди, було весело і цікаво.

Триває Логокемп "Веселкова країна". 5 день - День Природи, зелений колір. В ДНЗ 67 "Дельфін" сьогодні маленькі кухарі готували вітамінні салати, фруктові канапе, ходили в похід по стежині здоров'я, виконували логоритмічні вправи за допомогою веселих жабенят. Діти були веселі та щасливі.

ДНЗ 67"ДЕЛЬФІН ". 7 день Логокемпу. Синій колір-День Нептуна. Гарний настрій та радість дітям подарували Нептун і Русалонька.