Підготовка дітей старшого дошкільного віку до шкільного навчання

У 2021-2022 навчальному році в закладі працює дві старші групи . Група №8 вихователі Гапішко А.Г, Буляндра О.І, група №11 (логопедична) вихователі Колос О.М., Ларіонова Т.В.

Моніторинг розвитку дітей засвідчив,що старші дошкільники на вересень місяць мають в основному середній  рівень компетентності, вони засвоїли програмові вимоги середньої групи , майже всі діти володіють знаннями, вміннями та навичками з усіх розділів програми «Дитина». Діти володіють основними знаннями про рідний край, його звичаї, традиції, природу, взаємини між людьми, ось чому дошкільники мають основні поняття про соціум, відносини, які існують між оточуючими. Це сприяє кращій підготовці дітей до подальшого навчання у школі.

Практичним психологом Буляндрою Ю.О., проводилося обстеження дітей щодо рівнів розвитку психічних процесів .

Порівняльні результати готовності дошкільного навчання

дітей старшого дошкільного віку (6-й р.ж.)

Протягом всього навчального року в ДНЗ планомірно проводилась робота з обдарованими дітьми. За бажанням батьків та дітей була організована робота гуртків на безоплатній основі, спрямована на розвиток творчих здібностей та обдарованості дошкільників.

В 2021-2022 н.р. в закладі працювали наступні гуртки :

• «Шахи» - Кісельова О.С.
  • Англійська мова  – Кісельова О.С.

З метою розвитку соціально-моральної компетентності протягом

2021 - 2022 навчального року були організовані екскурсії з дітьми старшого дошкільного віку

• до міської дитячої бібліотеки – філії № 19;
  • до Кіровоградської міської центральної бібліотеки;
  • музею пожежно-рятувальної служби м. Кропивницького;
  •  до Художнього музею;