4 квіт. 2024

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 67 «Дельфін» комбінованого типу м.Кропивницький долучається до конкурсу «Гратися і не боятися» від організації UNICEF.

Педагоги нашого закладу Ларіонова Т.В. та Дячок Т.А. взяли участь у конкурсі "Гратися і не боятися", та отримали заохочувальні призи.
22 бер. 2024

210 річниця Т.Г.Шевченко

В нашому закладі відбувся музичний захід "Лунає пісня Кобзаря". Діти слухали музичні твори на слова Т.Г.Шевченка, читали вірші поета.
20 бер. 2024

ДСНС та патрульна поліція

Сьогодні в наш заклад завітали працівники служби ДСНС та патрульної поліції. Вони повторили з вихованцями правила пожежної безпеки та правила дорожнього руху. Провели веселі ігри та естафети, подарували дітям корисні подарунки. Малята весело провели час, дізналися багато цікавого, отримали позитивні емоції.
11 бер. 2024

210 річниця Т.Г.Шевченко

В ДНЗ 67"ДЕЛЬФІН " до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка були проведені різні заходи, організовані виставки, вихованці вивчали вірши поета, виконували ілюстрації до творів Тараса Шевченка. Діти відвідали дитячу бібліотеку, де дізналися багато цікавого про Кобзаря.
29 січ. 2024

Тиждень безпеки життєдіяльності "Здоров'я - це благо, дане нам природою..."

В ДНЗ 67 "Дельфін " розпочався Тиждень безпеки життєдіяльності "Здоров'я - це благо, дане нам природою..."
22 січ. 2024

ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я

ДНЗ №67 " Дельфін" долучився до участі у ТИЖНІ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я "Гратися і не боятися"
22 січ. 2024

День Соборності України

Сьогодні відзначаємо одвічну єдність нашого народу! Бажаємо міцного патріотичного духу, безмежної гордості за країну та невгамовного оптимізму щодо її майбутнього. З Днем Соборності України
8 груд. 2023

Тиждень Національного читання

В рамках Національного тижня читання в нашому закладі працівниками дитячої бібліотеки філія #19 було проведено казкове дійство "Веселі читання для малюків."
8 груд. 2023

Тиждень Національного читання

7 груд. 2023

Міжнародний день української хустки

До Міжнародного дня української хустки вихованці інклюзивної групи #3 познайомилися з легендою про походження хустки та за допомогою різних видів конструктора оздобили візерунками хустки.