7 груд. 2022

Всесвітній день української хустки

Неофіційне щорічне свято, що відзначається 7 грудня з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій.
5 груд. 2022

3 грудня відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю

ДНЗ №67"Дельфін" приймає участь у челенджу "Поділись своїм теплом!" Я - поруч! Я - з тобою!"
1 груд. 2022

Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». В ДНЗ №67 «Дельфін» група №11 було проведено заняття " Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати". Діти прикрасили "Дерево здоров'я" червоними стрічками в знак підтримки, співчуття хворим людям.
29 лист. 2022

Родинне свято

В нашому садочку провели родинне свято. В затишній, щирій атмосфері вихованці разом зі своїми родинами показували свої таланти. Лунали колискові, мелодійні українські пісні,читали гуморески та танцювали, виготовляли родинні обереги. Батьки залюбки взяли участь у заході. Діти та дорослі отримали задоволення .
28 лист. 2022

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З дітьми ІІ молодшої групи №8 практичний психолог Буляндра Ю.О. правела бесіду з дітьми, пограли в ігри які формують доброзичливе ставлення один до одного.
21 лист. 2022

20 листопада відзначали Всесвітній день дитини.

До Всесвітнього деня дитини в закладі діти старшої інклюзивної групи №9 з практичним психологом Буляндрою Ю.О. намалювали та розповіли про щасливих, доброзичливих та щирих дітей.
16 лист. 2022

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності

В закладі з дітьми старшої інклюзивної групи №9 практичним психологом Буляндрою Ю.О. було проведено заняття "Квітка толерантності ". Дошкільнята розповіли про доброту, турботу, повагу.
14 лист. 2022

14 листопада "Міжнародний День логопеда"

Процес коригування мовлення у дитини - тривалий шлях, який вимагає величезного терпіння його батьків і близьких, дисципліни з боку самої дитини.
14 лист. 2022

13 листопада відзначається Всесвітній День доброти

Практичним психологом Буляндрою Ю.О. було проведено заняття "Долоньки доброти" з дітьми інклюзивної групи №9.
10 лист. 2022

Всесвітній день науки

Відзначається 10 листопада в нашому закладі в кожній групі працювали дитячі науково -дослідницькі лабораторії. Вихователі разом з вихованцями проводили різні цікаві досліди.