16 вер. 2023

ДНЗ 67 "ДЕЛЬФІН" долучився до «Живого ланцюга» Єдності

ДНЗ 67 "ДЕЛЬФІН" долучився до «Живого ланцюга» Єдності, присвяченого загиблим у російсько-українській війні та приуроченого до Дня міста.
14 вер. 2023

269-та річниця від дня заснування нашого міста

ДНЗ №67 "Дельфін" долучається до відзначення 269-тої річниці від дня заснування нашого міста і бере участь у вернісажі "Квіти для ЗСУ"
11 вер. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

Сьогодні розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху. Малята за допомогою ігор повторювали ПДР та дізналися багато нового.
8 вер. 2023

День Українського борщю

В ДНЗ №67 " Дельфін" сьогодні, напередодні Дню українського борщу, приготували цю смачну страву. Малеча залюбки смакувала, дякуємо нашим кухарям
8 вер. 2023

Відкриття Олімпійського тижня

Вихованці приймали участь у змаганнях, веселих естафетах. Всі отримали велике задоволення.
28 серп. 2023

Благодійний фонд імені Іллі Грабар

Наш заклад отримав книжечки від Благодійного фонду імені Іллі Грабара, дуже вдячні за цей подарунок.
5 черв. 2023

5 червня стартував проєкт Логокемп "Веселкова країна"

В ДНЗ 67 "Дельфін" 5 червня стартував проєкт Логокемп "Веселкова країна". Діти отримають задоволення, будуть насолоджуватися літнім відпочинком, граючись на свіжому повітрі, проходячи квести, братимуть участь у майстер - класах, арт- фестивалях, дізнаються багато нового та цікавого.
1 черв. 2023

Акція "Об'єднані у центрі України"

ДНЗ 67 "ДЕЛЬФІН " долучився до акції "Об'єднані у центрі України", яка була проведена в закладі 1 червня з нагоди Дня Захисту дітей.
25 трав. 2023

Тиждень БЖД "Ідеш тихо- обминаєш лихо!"

В наш заклад завітали працівники патрульної поліції. Вони вчили дітей виготовляти світловідбивні фліпери.
27 квіт. 2023

Музично- патріотичний захід "Україна понад усе! "

Розквітай, прекрасна Україно, Рідна земле, матінко моя. Хай лунає мова солов'їна, Пісня неповторная твоя.