Дошкільний навчальний заклад (ясла садок) № 67 "Дельфін" комбінованого типу

 





Комплектація

 

 

 Комплектація груп

дошкільного навчального закладу (ясел-садка)

№67 «Дельфін» комбінованого типу

на 2019 - 2020 навчальний рік.

 

Група №1

Режим роботи: 10,5 год.

ПІБ

1.

Майданик Поліна

2.

Пушкарьова Ксюша

3.

Філіпова Єва

4.

Кравченко Варвара

5.

Геремій Віка

6.

Андріяшевський Влад

7.

Щербина Єгор

8.

Бойко Дамір

9.

Гвоздьов Артем

10.

Буряк Марія

11.

Бесараб Назар

12.

Осіпова Софія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователі:  Чернишенко Єлизавета Василівна

                    Скіпа Ольга Павлівна

Група №2

Режим роботи: 10,5 год.

Прізвище, імя

1.

Карбілецька Вероніка

2.

Ковивчак Дарина

3.

Рябокінь Юлія

4.

Ткаченко Мілана

5.

Васильєв Костя

6.

Гусейнова Аміра

7.

Гайдуков Єгор

8.

Назаренко Артур

9.

Пасенко Давід

10.

Зеленецький Тімур

11.

Сухінська Поліна

12.

Лимар Артем

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихо

Вихователі: Бажанова Інні Ігорівна

                       Бойко Марина Віталіївна

Група №3

Режим роботи: 12 год.

Прізвище, імя

1.

Ларіонов Захар

2.

Бажанова Даша

3.

Каблукова Рита

4.

Нудельман Даня

5.

Дмуховський Андрій

6.

Швець Вероніка

7.

Безродченко Настя

8.

Дубівка Артур

9.

Каптінар Каріна

10.

Кравченко Мирослава

11.

Крайня Віра – Василина

12.

Луньова Варвара

13.

Макєєв Владислав

14.

Матвєєва Варвара

15.

Олексієвець Поліна

16.

Подурець Владислав

17.

Сніжко Костянтин

18.

Строцький Матвій

19.

Чабан Марк

20.

Патлатий Павло

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователі: Тупчій Катерина Володимирівна

                       Негрієнко Тетяна Юріївна

 

                                                                                          Група №4

 Режим роботи: 12 год.

Прізвище, імя

1.

Нароженко Олександр

2.

Байда Вероніка

3.

Красненко Давід

4.

Кривченко Олександра

5.

Талейран Мілана

6.

Черкащина Марія

7.

Вакуленко Давід

8.

Шульга Андрій

9.

Федосєва Соломія

10.

Блажко Артем

11.

Проквас Тимофій

12.

Кудіна Софія

13.

Шийка Мирослава

14.

Каплунова Аріна

15.

Тайфур Даніель

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователі: Петрук Людмила Анатоліївна

                   Харченко Наталія Петрівна

 

Група №5

Режим роботи: 12 год.

Прізвище, імя

1.

Бенюк Віктор

2.

Борисенко Сарфіназ

3.

Гацук Андрій

4.

Гусєв Богдан Юрійович

5.

Димченко Микола

6.

Долінська Софія

7.

Журба Михайло

8.

Кімнатна Дарина

9.

Кіріяков Артем

10.

Клюкін Павло

11.

Кондратюк Всеволод  

12.

Кривенко Вероніка

13.

Кузьменко Атрем

14.

Макаринська Марія

15.

Мороз Владислав

16.

Мясоєдова Марина

17.

Нелюб Еріка

18.

Півненко Кіріл

19.

Полтавський Павло

20.

Полудень Рустам

21.

Пугачов Дмитро

22.

Рустамова Лейла

23.

Талейран Єлисей 

24.

Терешко Поліна

25.

Тітаренко Єва

26.

Федорченко Максим

27.

Філіпенко Злата

28.

Шийка Катерина

 




 

 

 

                                       

                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователі: Кісільова Олена Сергіївна

 

Група №7

Режим роботи: 10,5 год.

п\п

ПІБ

1

Аршава Катерина

2

Афоніна Вікторія

3

Балан Софія

4

Ващеня Максим

5

Геріх Олександр

6

Шияненко Кирило

7

Згривець Каріна

8

Зелінський Матвій

9

Коломієць Злата

10

Ліпкін Роман

11

Луценко Матвій

12

Мореквас Валерія

13

Нагібіна Варвара

14

Павлюченко Олександра

15

Раца Роман

16

Савлук Ангеліна

17

Савчук Ангеліна

18

Слободянюк Мілена

19

Стельмашенко Вероніка

20

Талейран Дарій

21

Требус Вікторія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователі: Русакова Анна Ігорівна

                      Вербова Оксана Віталіївна

 

Група №8

Режим роьоти 10,5 год.

п/п

ПІБ

1.

Антонов Олег

2.

Антоненко Надія

3.

Бухарова Мілана

4.

Буляндра Анастасія

5.

Бобров Микита

6.

Іванов Ігорь

7.

Кошлець Валерія

8.

Лагоміна Діана

9.

Михайленко Поліна

10.

Матвієнко Єгор

11.

Ніколенко Аріна

12.

Оніщук Маша

13.

Пономаренко Софія

14.

Петренко Єва

15.

Сунько Тимофій

16.

Сухов Артем

17.

Сердюк Богдан

18.

Тітаренко Аріна

19.

Хайченко Єгор

20.

Хрупчик Максим

21.

Шаганова Злата

22.

Шаповалова Софія

23.

Сухович Неля

24.

Тищенко Эва

25.

Саэнко Артем

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователі: Буляндра Ольга Іванівна

                       Гапішко Аліна Григорівна

 

Група №9

 

Режим роботи 10, 5 год.

Прізвище, імя

1.

Буряк Костя

2.

Набок Аріна

3.

Онищук Варя

4.

Козак Єва

5.

Пава Максим

6.

Ожога Тимофій

7.

Торохтій Олександра

8.

Лисий Данило

9.

Тантала Вероніка

10.

Тіхонов Міша

11.

Топілевич Олександр

12.

Хижній Олег

13.

Цюпало Варя

14.

Лабойко Злата

15.

Тижнева Вероніка

16.

Кріпак Рома

17.

Канюка Денис

18.

Слюсарев Максим

19.

Єременко Єгор

20.

Пиріг Діма

21.

Чорновалюк Ваня

22.

Зінченко Маша

23.

Шаповал Аміна

24.

Пінчук Рома

25.

Лакутова Даша

26.

Ожигов Влад

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователі: Тетяніченко Оксана Миколаївна

                        Дячок Тетяна Анатоліївна

Група №10

Режим роботи: 10,5 год.

Прізвище, імя

1.

Бузько Віолета

2.

Ігнатьєва Софія

3.

Діхтяр Назарій

4.

Капатілова Єва

5.

Качурін Андрій

6.

Кириленко Ляля

7.

Конєв Данііл

8.

Коновальчук Олег

9.

Книга Владіслав

10.

Лисенко Дарія

11.

Лукьянченко Максим

12.

Маркович Маша

13.

Медвідь Вадим

14.

Мудрий Іван

15.

Нікітін Саша

16.

Пелехата Катя

17.

Трофимович Назар

18.

Хрипун Матвій

Вихователі: Нижник Ірина Володимирівна

                       Лукіна Ганна Іванівна

 

Група №11

Режим роботи: 10,5 год

№  п/п

Прізвище, ім’я

1.      

Джулай  Антоніна

2.

Довбиш  Дмитро

3.

Долгов   Володимир

4.

Дробязко  Артем 

5.

Мошак   Роман  Дмитрович

6.

Ніколаєнко  Валерія 

7.

Орлов  Олексій 

8.

Підцерковний   Нікіта  

9.

Поляков  Матвій 

10.

Семенець  Роман 

11.

Синюк  Артем 

12.

Терехов  Данило 

13.

Хмельницький  Микита

14.

Хмельницький  Нікіта 

15.

Чинченко  Мілена 

16.

Шкурманов   Нікіта  

17.

Щека  Поліна 

18.

Щупка  Гліб 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователі :  Ларіонова Тетяна Володимирівна

                        Колос Олена Миколаївна

 

Група №12

Режим роботи: 10,5 год.

Прізвище, імя

1.

Аркуша Аня

2.

Бурянська Вероніка

3.

Бондаренко Іван

4.

Васильченко Вероніка

5.

Гречанюк Діана

6.

Гладко Ілля

7.

Єрюхін Дмитро

8.

Зороляк Влад

9.

Івасюк Олександра

10.

Касьян Ангеліна

11.

Лисянський Іван

12.

Ніколаєнко Іван

13.

Мойсєєв Костя

14.

Рябокінь Олександр

15.

Слюсаренко Микита

16.

Тижнева Ангеліна

17.

Чудік Ксюша

18.

Романенко Вова

19.

Гасанов Вагіф

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихователі:Хміль Тетяна Григорівна

                     Гальчинська Наталія Володимирівна