Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Практичним психологом ДНЗ 67 "Дельфін" було проведено бесіду з дошкільниками "Обережно - незнайомці!" Діти повторили правила безпечної поведінки з чужими людьми вдома та на вулиці.

З дітьми було  проведено профілактичне заняття "Кіко та рука - важливе про тіло". Метою якого було інформування дітей про кордони тіла, безпеку, вивчення правила "Моє тіло належить тільки мені!"

5 грудня День волонтера. Педагоги нашого закладу разом з вихованцями та їх батьками долучаються до волонтерського руху.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю в нашому закладі проведено заняття, бесіди, конкурси дитячих малюнків.

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

В ДНЗ 67 "ДЕЛЬФІН" відбулися заходи приурочені до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Практичним психологом та медичною сестрою була проведена просвітницька робота з працівниками закладу щодо профілактики СНІДу.

Вихованці інклюзивної групи 3 переглянули мультфільм "Що таке ВІЛ і СНІД". З конструктора діти виклали символ боротьби зі СНІДом-червону стрічку.

З батьками вихованців логопедичної групи 10 була проведена бесіда "Що потрібно знати про СНІД."