Робота психолога з дітьми та педагогами

Проєкт Логокемп "Веселкова країна".

Дякуємо команді ГО «СКЦ «Задзеркалля» за надані закладу комплекти методичних матеріалів для роботи практичного психолога з вихованцями.

Возможно, это изображение книга

Практичний психолог Буляндра Ю.О. проводить з вихованцями психологічні хвилинки для зняття емоційного напруження.

З метою забезпечення фахової допомоги педагогічних працівників, практичним психологом Буляндрою Ю.О. був проведен 8 листопада семінар -  практикум для вихователів всіх вікових груп "Психологічні хвилинки: мета, завдання, механізми дій".

Мета якого було навчання педагогів  технікам стабілізації, відновлення та психоемоційної підтримки  здобувачів освіти.

13 листопада відзначається Всесвітній День доброти.Практичним психологом Буляндрою Ю.О. було проведено заняття "Долоньки доброти" з дітьми інклюзивної групи №9.

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. В ДНЗ №67з дітьми старшої інклюзивної групи №9 практичним психологом Буляндрою Ю.О. було проведено заняття "Квітка толерантності ". Дошкільнята розповіли про доброту, турботу, повагу.

20 листопада відзначають Всесвітній день дитини. В закладі діти старшої інклюзивної групи №9 з практичним психологом Буляндрою Ю.О. намалювали та розповіли про щасливих, доброзичливих та щирих дітей.

3 грудня відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю.
ДНЗ №67"Дельфін" приймає
участь у челенджу "Поділись своїм теплом!" Я - поруч! Я - з тобою!"
Возможно, это изображение 25 человек, ребенок и люди стоят