21 лист. 2016

Художній музей в гостях у малят.

В гості до старших дошкільнят завітала завідуюча відділу науково-просвітницької роботи обласного художнього музею Степанок О.В.
11 лист. 2016

Екскурсія до пожежної частини №1

Діти старших груп відвідали пожежну частину №1.
11 лист. 2016

Спортивна розвага: "Школа рятувальників!"

Тиждень безпеки життєдіяльності "Легко вогник запалити та не легко загасити!" закінчився веселою спортивною розвагою, яку підготувала та провела інструктор з фізкультури закладу Жигун О.В.
10 лист. 2016

Колективний перегляд заняття.

Вихователь Негрієнко Т.Ю. провела інтегроване заняття в старшій групі :"Із вогнем погані жарти"
9 лист. 2016

День української писемності та мови!

В рамках Місячника української писемності та мовлення, педагоги закладу написали Всеукраїнський диктант.
1 лист. 2016

Місячник української писемності та мовлення.

З 1 листопада по 1 грудня 2016 року в закладі проходить Місячник української писемності та мовлення.
28 жовт. 2016

Здрасуй, осінь золота, урожайна і багата!

З 25 по 28 жовтня в закладі відбулася виставка поробок з природного матеріалу, виготовлених дошкільнатами разом з їх батьками.
25 жовт. 2016

Щедра осінь

25,26, 27 жовтня в закладі проводились осінні розваги.
24 вер. 2016

Переяслав-Хмельницький етнографічний музей під відкритим небом

Вільна профспілка освіти і науки України під керівництвом Фундовного В.В., подарувала членам своєй профспілки незабутню подорож до музею під відкритим небом
24 вер. 2016