16 лист. 2022

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності

В закладі з дітьми старшої інклюзивної групи №9 практичним психологом Буляндрою Ю.О. було проведено заняття "Квітка толерантності ". Дошкільнята розповіли про доброту, турботу, повагу.
14 лист. 2022

14 листопада "Міжнародний День логопеда"

Процес коригування мовлення у дитини - тривалий шлях, який вимагає величезного терпіння його батьків і близьких, дисципліни з боку самої дитини.
14 лист. 2022

13 листопада відзначається Всесвітній День доброти

Практичним психологом Буляндрою Ю.О. було проведено заняття "Долоньки доброти" з дітьми інклюзивної групи №9.
10 лист. 2022

Всесвітній день науки

Відзначається 10 листопада в нашому закладі в кожній групі працювали дитячі науково -дослідницькі лабораторії. Вихователі разом з вихованцями проводили різні цікаві досліди.
9 лист. 2022

Всеукраїнський диктант національної єдності

З метою піднесення престижу української мови, підвищення рівня загальної мовної культури в закладі провели виховні та мовні заходи до Дня української писемностi та мови.
8 лист. 2022

Семінар - практикум для вихователів всіх вікових груп "Психологічні хвилинки: мета, завдання, механізми дій".

Мета якого було навчання педагогів технікам стабілізації, відновлення та психоемоційної підтримки здобувачів освіти.
26 жовт. 2022

Свято Осіні

В наш заклад завітала пані Осінь
3 жовт. 2022

В закладі стартував"Осінній марафон страв"

Метою марафону є ознайомлення батьківської громади з організацією харчування в ДНЗ
1 жовт. 2022

З нагоди Дня пpацівників освіти відбувся благодійний маpафон "Разом до Пеpемоги!"

На локації Mir 2.0 відбувся марафон з нагоди професійного свята педагогів
27 вер. 2022

Тиждень БЖД

"Ідеш у путь-обережним будь"