9 лют. 2023

UNICEF

Управління освіти Кропивницької міської ради разом з "Благодійним фондом "Безпечне майбутнє" та дитячий фонд UNICEF надали гуманітарну допомогу, яку встановлено в ДНЗ 67"ДЕЛЬФІН " та використовується ща призначенням. Висловлюємо подяку за допомогу.
6 лют. 2023

Тиждень БЖД "Журба здоров'я відбирає,а радісна думка прибавляє" .

В рамках тижня в усіх вікових групах було проведено заходи присвячені здоровому способу життя, метою яких було поглибити, закріпити знання про чинники здоров'я, як запобігти захворюваності, зміцнити імунітет, розвивати позитивні емоції.
3 лют. 2023

Зимове фіточаювання

В рамках тижня БЖД "Журба здоров'я відбирає,а радісна думка прибавляє" для вихованців ДНЗ 67 було проведено зимове фіточаювання, під час якого педагоги розповідали діткам про лікарські рослини, їх користь та шкоду.Працювала фітолабораторія, в якій діти разом з вихователем готувати трав'яні суміші для чаю. Вихованці заварювали духмяні чаї, готували вітамінні морси з ягід і фруктів.Наймолодші діти досліджували властивості варення і готували з нього корисний напій.
30 груд. 2022

Дошкільний заклад 67 "ДЕЛЬФІН" долучається до челенджу "РІЗДВЯНИЙ ДЗВІН" за ініціативи міської влади, управління освіти. #різдвяний_дзвін

З Новим роком, дорогі наші захисники! Хай він почнеться в білій смузі, І світлі будуть його дні, Щасливі, добрі і ясні!..
7 груд. 2022

Всесвітній день української хустки

Неофіційне щорічне свято, що відзначається 7 грудня з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій.
5 груд. 2022

3 грудня відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю

ДНЗ №67"Дельфін" приймає участь у челенджу "Поділись своїм теплом!" Я - поруч! Я - з тобою!"
1 груд. 2022

Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». В ДНЗ №67 «Дельфін» група №11 було проведено заняття " Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати". Діти прикрасили "Дерево здоров'я" червоними стрічками в знак підтримки, співчуття хворим людям.
29 лист. 2022

Родинне свято

В нашому садочку провели родинне свято. В затишній, щирій атмосфері вихованці разом зі своїми родинами показували свої таланти. Лунали колискові, мелодійні українські пісні,читали гуморески та танцювали, виготовляли родинні обереги. Батьки залюбки взяли участь у заході. Діти та дорослі отримали задоволення .
28 лист. 2022

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З дітьми ІІ молодшої групи №8 практичний психолог Буляндра Ю.О. правела бесіду з дітьми, пограли в ігри які формують доброзичливе ставлення один до одного.
21 лист. 2022

20 листопада відзначали Всесвітній день дитини.

До Всесвітнього деня дитини в закладі діти старшої інклюзивної групи №9 з практичним психологом Буляндрою Ю.О. намалювали та розповіли про щасливих, доброзичливих та щирих дітей.