СТОРІНКА ІНСТРУКТОРА З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Інструктор з фізичной культури

Жигун Ольга Василівна

Освіта: вища

Працюю над проблемою: розвиток рухової активності, спритності, витривалості за допомогою м'яча.

Розвиваю дітей у фізкультурній секції «Школа м’яча».

Чому саме «Школа м’яча»? Тому що вправи з м’ячем дуже динамічні. Адже цей круглий, пружний снаряд при відсутності досвіду може бути і неслухняним. Спостереження показали, що за 10 хвилин занять, крім основних вправ - кидків і ловлі, діти виконують до 100 - 120 інших активних дій: нахилів, поворотів, випадів, присідань, пробіжок щоб піймати або підняти м’яч. В активну роботу включаються багато груп м’язів, що сприяє більш інтенсивній діяльності і розвитку серцево-судинної і дихальної систем, поліпшенню обмінних процесів в організмі. У рухливих і спортивних іграх дії з м’ячем обов’язково поєднуються з бігом, стрибками, силовим єдиноборством і дають ще більш високе фізичне та психічне навантаження дітям, які займаються. М'яч дарує дітям світ рухів.