ПОДІЇ НАШОГО ЖИТТЯ

Дитина - дивовижна і неповторна краплинка чистої, живої, джерельної води, яку треба берегти, цінувати, любити. І тоді вона перетвориться в дивовижний, повноводний океан - океан почуттів, емоцій і вражень.

1 червня наш садочок знову відкрив двері для найкращих діток. Зранку їх зустріли вихователі та Пані Літо. Під звуки дитячих пісень згадали руханки, ігри та вірші про літо.

Нет описания фото.

10 серпня 2022 року в закладі відбулася неймовірна захоплююча зустріч з командою інспекторів відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Кіровоградській області . Завдяки інспекторам Ніколаєвій Галині Володимирівні, Грінченко ВікторіЇ Вікторівні, Левандовському Антону Євгеновичу сьогодні здійснилися мрії наших вихованців . Діти закріпили правила дорожнього руху для пішоходів та водіїв, взяли участь у вікторині та спробували себе у ролі поліцейських патрульних у справжній патрульній машині! Мрії збуваються!!!