25 вер. 2023

розпочався проєкт "LEGO-camp: Творці майбутнього."

Чарівна пані Осінь провела репортаж з відкриття LEGO-camp в ДНЗ 67"ДЕЛЬФІН ". В гості до малят з країни LEGO прибув веселий Легосик. Він грав в веселі ігри, конструював разом з дітьми.
22 вер. 2023

Закриття Олімпійського тижня

Добігає кінця Олімпійський тиждень, але з нами залишаються спогади про змагання та радість перемог
22 вер. 2023

в ДНЗ № 67 "Дельфін" відбувся "Осінній вернісаж"

Сьогодні, 22.09.2023 р., в ДНЗ № 67 "Дельфін" відбувся "Осінній вернісаж", в якому взяли участь вихованці нашого закладу та їхні батьки. Діти разом з батьками та педагогами творчо підійшли до створення композиції, проявили фантазію та оригінальність. Дякуємо вихованцям та їхнім батькам за участь у вернісажі.
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

Вихованці групи №10 "Чомучки" переглянули відеоматеріал "Ми за мир в усьому світі" і виготовили аплікацію "Голуб миру"
16 вер. 2023

ДНЗ 67 "ДЕЛЬФІН" долучився до «Живого ланцюга» Єдності

ДНЗ 67 "ДЕЛЬФІН" долучився до «Живого ланцюга» Єдності, присвяченого загиблим у російсько-українській війні та приуроченого до Дня міста.
14 вер. 2023

269-та річниця від дня заснування нашого міста

ДНЗ №67 "Дельфін" долучається до відзначення 269-тої річниці від дня заснування нашого міста і бере участь у вернісажі "Квіти для ЗСУ"
11 вер. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

Сьогодні розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху. Малята за допомогою ігор повторювали ПДР та дізналися багато нового.
8 вер. 2023

День Українського борщю

В ДНЗ №67 " Дельфін" сьогодні, напередодні Дню українського борщу, приготували цю смачну страву. Малеча залюбки смакувала, дякуємо нашим кухарям
8 вер. 2023

Відкриття Олімпійського тижня

Вихованці приймали участь у змаганнях, веселих естафетах. Всі отримали велике задоволення.
28 серп. 2023

Благодійний фонд імені Іллі Грабар

Наш заклад отримав книжечки від Благодійного фонду імені Іллі Грабара, дуже вдячні за цей подарунок.