Дошкільний навчальний заклад (ясла садок) № 67 "Дельфін" комбінованого типу

Звіт про проведену роботу Ради по харчуванню.

Звіт

роботи Ради по харчуванню в дошкільному навчальному закладі  №67 «Дельфін» за І півріччя 2018-2019 навчального року

Відповідно до наказу від 31.08.18 р. № 128-0 «Про створення Ради по харчуванню дітей з метою здійснення контролю за роботою харчоблоку та організацією повноцінного, якісного харчування в Дошкільному навчальному закладі № 67 « Дельфін» працювала Рада по харчуванню:

Відповідно  до плану роботи Ради здійснювався контроль за організацією харчування в закладі. Членами Ради з залученням  представників батьківського комітету щомісячно здійснювались перевірки. Основні питання, що вивчались:

• контроль за транспортуванням, зберіганням та видачею продуктів харчування;
  • контроль за наявністю супровідних документів, технологією   приготування страв,     виходом готової продукції та її видачею, смаковими якостями;
  • дотримання режиму харчування та питного режиму;
  • наявність меню вивіски, графіка видачі їжі;
  • відбір та зберігання добових проб; - стан технологічного, холодильного обладнання;
  • ведення документації з харчування;

- забезпеченість посудом, кухонним інвентарем, спец.одягом їх маркуванням та  використанням за призначенням;

• виховання у дітей культурно-гігієнічних навичок;
  • дотримання санітарно-гігієнічних вимог на харчоблоці.

По результатам перевірок складено акти.

За звітний період було  проведено засідання Ради по харчуванню :

Протокол  № 3  від 27.09.18 р. «Дотримання санітарно-гігієнічних норм на харчоблоці. Перевірка зберігання продуктів в коморі та овочесховищі.»

Протокол  №4  від 20.12.18 р. «Виховання культурно-гігієнічних навичок у дітей дошкільного віку в процессі споживання їжі. Перевірка ведення документації. Аналіз виконання норм харчування.»

Питання харчування дітей в закладі висвітлюються вихователями в куточках для батьків, на батьківських зборах, систематично розглядаються на виробничих нарадах, нарадах при директору.

За підсумками роботи ради – організація харчування в закладі здійснювалась на належному рівні. Харчування забезпечено наближено до норм, раціональне, різноманітне.