Дошкільний навчальний заклад (ясла садок) № 67 "Дельфін" комбінованого типу

Звіт про проведену роботу Ради по харчуванню

Відповідно до доручення міського голови А.Райковича щодо посилення контролю за якістю продуктів харчування, санітарного стану харчоблоку, на виконання пунктів 1.5, 1.6 наказу управління освіти від 27 серпня 2020 року № 458/о «Про організацію харчування учнів та вихованців в закладах освіти м. Кропивницького на 2020/2021 н.р.»

АКТ

про перевірку організації харчування дітей

ДНЗ №67 "Дельфін"

ФОТО ЗВІТ ПЕРЕВІРКИ

Звіт

роботи Ради по харчуванню в дошкільному навчальному закладі  №67 «Дельфін» за 2020 рік

Відповідно до наказу від 01.09.20р №130\0 «Про створення Ради по харчуванні дітей з метою здійснення контролю за роботою та організацією якісного харчування дошкільному навчальному закладі №67 «Дельфін» працювала Рада по харчуванню:

Голова ради: Лисенко О.М. – директор

Члени Ради: Кротова В.В. – сестра медична старша

Маліновська І.М. – завідувач господарством

Вербова О.В. – представник ПК

Пелехата Н.В. – представник батьківського комітету

Харчування дітей в ДНЗ№67 Здійснюється відповідно до норм затверджених постановою кабінету міністрів України.

Радою по харчування проводилися перевірки,а саме:

• Матеріально-технічне обладнання знаходиться в робочому стані, забезпечені достатньою кількістю посуду, який промаркований і використовується за призначенням.
  • Продукти,які постачаються в дошкільний заклад відповідають вимогам і супроводжуються документами, що засвідчують їх якість.
  • ДНЗ має  примірне меню по сезону, яке затверджене Держпротспоживслужбою. В наявності є картотека і картки-розкладки страв.
  • Дотримувався графік видачі їжі.
  • Документація по харчуванні велася своєчасно.
  • Дотримувалась технологія приготування страв.
  • В дошкільному закладі організоване дієтичне харчування.
  • Медична сестра проводила кожен місяць аналіз виконання норм харчування дітей.
  • Проводився бракераж сирої та готової продукції, виставлялися добові проби.
  • Дотримувалися всі терміни реалізації продуктів харчування.
  • Працівники харчоблоку проходять медичний огляд 2 рази на рік, що відмічено в медичних книжках.
  • Проводилися навчання та бесіди з працівниками харчоблоку, здавалися санітарні мінімуми.
  • На харчоблоці були поновлені каструлі, відра, лотки для зберігання продуктів.
  • Здійснювався контроль за організацією харчування дітей директором і медичною сестрою.
  • До дисциплінарної відповідальності не було притягнуто відповідальних осіб,тому що порушень не було виявлено.

На протязі року радою по харчуванні здійснювалися перевірки що місяця.     1 раз в квартал на нараді при директору розглядалися питання про харчуванні дітей в закладі та виконання норм харчування.

В 2020 році 1раз було відмовлено постачальникам з причини неналежної

якості продуктів.

Звернень щодо неякісного харчування не було.

Режим харчування в кожній віковій групі дотримується.

Аналіз виконання норм показав, що норми не виконувалися на 100% так як ціни на продукти піднімались.

Працівники харчоблоку забезпечені санітарним одягом (халати, фартухи, ковпаки). Є в достатній кількості миючі та дезінфікуючі засоби.

На  харчоблоці оформлений куточок кухаря, де надана  необхідна інформація.

Продукти харчування у закладі зберігаються з дотриманням умов зберіганням, з урахуванням товарного сусідства.

Також  в дошкільному закладі продовжується робота за системою НАССР. Проводиться поетапний контроль над процесами приготування страв, починаючи від прийому сировини  до подачі готових страв. Моніторинг якості харчування в закладі проводиться систематично в кінці грудня у вигляді анкетування батьків.

Можна зробити висновок, що в ДНЗ №67 рівень організації харчування дітей відповідає нормативним вимогам.