Свята та розваги

1 червня Україна та світ традиційно відзначає Міжнародний день захисту дітей.
Цьогорічний День захисту дітей є чи не найбільш трагічнішим в історії України. Але ми щиро віримо, що вже наступного року українські діти зустрічатимуть світло не в підвалах під обстрілами, а у мирній, щасливій та вільній від окупантів Україні.
В усіх групах садочка першим заняттям було Заняття "У серці кожної дитини живе любов до України!" Заняття проходили на свіжому повітрі.

17 червня Наші малята поринули у чарівний казковий світ разом з героями лялькового театру «Лисичка і кольорові клубочки». Разом з героями долали перешкоди, вчилися робити добро і заряджатися веселим настроєм.

8 червня в закладі був проведений інтерактивний ляльковий театр «Котик і Півник».
Дошкільнята активно змінювали зміст твору, використовуючи творчу уяву та сформовані етичні уявлення, змінили характер Півнику та Лисички.
Разом з фізичним керівником вивчили нову руханку.
Було весело, креативно!

Возможно, это изображение 10 человек, ребенок и люди стоят