Дошкільний навчальний заклад (ясла садок) № 67 "Дельфін" комбінованого типу

КОЛЕКТИВНІ ПЕРЕГЛЯДИ

26.02.2019 року в середній  групі № 3 виховаетель Тупчій К.В. провела інтегроване заняття із використанням логічних блоків Дьєнеша на тему  «Подорож у зимовий ліс»

Мета: Уточнити уявлення дітей про пору року – зима, її характерні ознаки;Поглибити й уточнити знання дітей про зимовий ліс, про життя диких тварин узимку, як пристосувалися до суворих умов, чим харчуються, як рятуються від холоду; Закріпити назви геометричних фігур та вміння розрізняти основні властивості предметів: колір, форму і розмір; Продовжити вчити дітей читати кодове позначення логічних блоків за допомогою карток; Розвивати пізнавальну активність за допомогою блоків Дьєнеша; Розвивати зв’язне мовлення дітей, пам’ять, логічне мислення, увагу; Виховувати бажання дбайливо ставитися до тварин.

Обладанання: білети на кожну дитину; зображення диких тварин; конструктор: «Логічні блоки Дьєнеша»; кодові картки із позначення властивостей геометричних фігур (колір, форма, розмір, товщина); обручі.

12.02.2019 року в середній логопедичній групі № 11 вчитель - логопед провела заняття  на тему " Пора року зима"

Мета:  розширити і уточнити активний словник з теми "зима"; учити відповідати на питання; спонукати дітей до мовленнєвого спілкування; розвивати уміння виконувати інструкції за зразком логопеда.

Корекційна: розвивати фонематичний слух, корегувати довільну та слухову увагу, пам'ять, логічне мислення.

Обладанання: дидактична гра "магазин", предметні малюнки до теми "зима", м'яч, дошка, крейда.

27.11.2019 року в середній логопедичній групі №10 вихователь Лукіна А.І. провела інтегроване заняття з розаитку мовлення  на тему "  ЛЕГО-СВІТ АКВАРІУМА"

Програмовий зміст: збагатити словник дітей назвами мешканців акваріума- акваріубних риб, рослин (водорості);учити описувати риб за допомогою схеми; розвивати звукову та граматичну культуру мовлення; розвивати пізнавальну активність, дрібну моторику, просторове орієнтування, комбінаторні і конструкторські здібності. Навчати дітей конструювати рибок, водорості з лего-конструктора за зразком, зберігаючи образ предмета деякий час у памяті, формувати уявлення про мешканців акваріума; виховувати дружелюбність, товаристкість, уміння працювати в колективі, не заважаючи іншим.

Матеріали: лотки з конструктором Лего-Дупло,схаме-опис риби, схеми для конструювання рибок і водоростів, зображення акваріума, музичний супровід.

29.11.2019 року вихователь ІІ молодшої групи Гапішко А.Г. провела заняття на тему "Розповідання казки "Ріпка"

Мета: учити дітей уважно слухати казку( розказану з використанням театру "Казка на фартусі"), та усвідомлювати її зміст;розвивати вміння відповідати на запитання вихователя за змістом художнього твору казки;розвивати слухову, зорову увагу, память, мислення, активізувати мовлення дітей шляхом повторення окремих слів, фраз; збагачувати словник дітей з теми; уточнення в активному словнику назви овочів та фруктів.

Матеріали:"Фартух" для розповідання казки, іграшки-герої,скриня, д/граРозділяємо овочі та фрукти;картки, овочі,фрукти.

14.02.2020 р. Вихователь ясельної групи Бажанова І.І. провела занаття на тему:"Казка в гості завітала".

Програмовий зміст: розвивати увагу,зорову память, наочно-образне мислення; продовжувати розвивати сенсорні властивості: "один-багато","більше-меньше", пізнавальний інтерес за допомогою усної народної творчості, спостережливість, бажання виконувати завдання; вміння діяти згідно словесної вказівки вихователя; визначати властивості предмета на дотик; стимулювати мовленнєву активність дітей засобами театралізованої діяльності; збагачувати словниковий запас; підвищувати емоційний настрій завдяки виконанню спільної діяльності; виховувати любов до природи.

Матеріали:мякі іграшки із фетра, мякі подушечки, ляльковий таетр із фетру.