Правила роботи дошкільного закладу в умовах адаптованого карантину

27 трав. 2020
Правила роботи ДНЗ в умовах адаптованого карантину

Правила роботи дошкільного закладу

в умовах адаптованого  карантину

Шановні батьки. Доводимо до вашого відома, в умовах адаптованого карантину дошкільний заклад працює за наступними правилами.

1.Режим роботи закладу під час послаблення карантину з 7.00 до 17.30 (звичайна група) та 7.00 до 19.00 (чергова група) год.

2.Заборонити батькам та стороннім особам заходитив  приміщення закладу та з обмежити перебування на території закладу інших осіб.

1. На центральному входідо закладу та на входах до груп організовані місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками.
  2. Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, навчання обробці рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.
  3. На період карантину в закладі:
  • Розроблено адаптивнийг рафік прогулянок та занять з метою недопущення об’єднання/змішування груп;
  • Обмежено кількість дітей в групах до 15 осіб, виходячи з можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю над їх дотриманням;
  • Проводяться додаткові ігри та вправи, які б доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики та фізичного дистанціювання;
  • Надається пріоритет активній руховій діяльності на відкритому повітрі;
  • Переформатовано розміщення меблів у групових кімнатах таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання;
  • Обмежується заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом;
  • Обмежується заняття та ігри, що потребують використання значної кількості додаткового інвентаря;
  • Забезпечено процесс організації харчування, що дозволяє мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно, або одночасно перебувають за одним столом.
  • Забороняється використовувати багаторазові рушники, м'якііграшки, килимки з довгим ворсом;
  • Забороняється проводити масові заходи, де братимуть участь більше, ніж одна группа дітей та глядачі;

6.Батьки мають приводити дитину тільки з комплектом необхідного одягу на 1 день (одяг в рюкзаку). Батьки слідкують, щоб діти не приносили з дому самокати, велосипеди, м'які та пластикові іграшки;

• Увечері усі речі дитини батькам необхідно забрати додому, оскільки шафки і роздягальня піддаються додатковій дезінфекції. При необхідності забрати дитячі речі, повідомляйте про це вихователя, працівник закладу дошкільної освітивидасть їх;
  • батькам  слід уникати близького контакту з працівниками дитячого садка, іншими батьками і дітьми;
  • всі питання щодоорганізації освітнього процесуз’ясовувати в онлайн режимі.

7.Ранкове приймання дитини до закладу буде здійснювати вихователь  з 7.00 до 8.00 години на прогулянковому майданчику за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення групи), передачу дитини батькам після закінчення дня проводить вихователь групи на прогулянковому майданчику за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення групи). Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот.

Температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал температурного скринінгу вихованців. При найменших  , дитина в дитячий садок не допускається.

8.Інформування щодо встановленихо бмежень та умов роботи  закладу в період адаптивного карантину розміщені  на входах до закладу та на сайті закладу.